پیام تسلیت معاون آموزشی به مناسبت شهادت مظلومانه شهید محسن حججی

پیام تسلیت معاون آموزشی به مناسبت شهادت مظلومانه شهید محسن حججی

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۱ کد خبر : ۳۳۱۰۰ اخبار جاری اخبار نشست معاونان آموزشی
تعداد بازدید:۸۱۳
دکتر شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهادت مظلومانه شهید محسن حججی دانش آموخته دانشگاه علمی کاربردی را به مردم ایران بویژه جامعه دانشجویی و دانشگاهی تسلیت گفت.
پیام تسلیت معاون آموزشی به مناسبت شهادت مظلومانه شهید محسن حججی

انا لله و انا الیه راجعون

شهادت مظلومانه شهید محسن حججی، دانش آموخته دانشگاه جامع علمی کاربردی که جان عزیزش را در راه ایمان به خدا و انبیاء و اولیاء الهی فدا کرد و به خیل شهدای مدافعان حرم پیوست، به خانواده آن شهید عالی قدر و ملت بزرگوار ایران، بویژه جامعه دانشجوئی و دانشگاهی کشور صمیمانه تسلیت می گویم.
درود خدا و رحمت واسعه الهی بر او باد که در عنفوان جوانی توفیق یافت تا با غلبه بر نفس خویش، از تمام علائق دنیوی و زندگی سعادتمندانه با همسر همراه و همدل و فرزند دلبند و نازنینش دست بشوید و با نوشیدن شهد شهادت از دست یزیدیان زمان، نام خود را در ردیف یاران حسین مظلوم (ع) و شهدای کربلا ثبت کند.
از خداوند قادر متعال خواهانم که آن شهید گرانقدر را با شهدای کربلا محشور گرداند و به همسر، پدر و مادر داغدیده اش صبوری و استقامت در مواجهه با این فقدان جانسوز و در عین حال افتخار آفرین، عطا فرماید و فرزند دلبندش را تحت حمایت و هدایت خود قرار دهد، ان شاء الله.


۱ رای