بازدید نمایندگان مراکز منتخب در پروژه ارتقای دانشگاه ها و پژوهشگاه ها از مپنا

تعداد بازدید:۴۳۲
مسئولان و روسای مراکز منتخب پروژه «ارتقای ۵ دانشگاه و ۵ پژوهشگاه برتر کشور به تراز بین‌المللی» از مجموعه کارخانجات گروه مپنا بازدید کردند.
بازدید نمایندگان مراکز منتخب در پروژه ارتقای دانشگاه ها و پژوهشگاه ها از مپنا

در این بازدید که پیرو حضور و سخنرانی دکتر عباس علی آبادی (مدیر عامل گروه مپنا) در گردهم‌آیی مسئولان و روسای مراکز منتخب پروژه «ارتقای 5 دانشگاه و 5 پژوهشگاه برتر کشور به تراز بین‌المللی» در دهم آذرماه سال جاری پیشنهاد و برنامه ریزی شد، مهمانان از سالن های تولید، ریخته گری، ماشین کاری و پوشش در شرکتهای مهندسی و ساخت توربین و ژنراتور در گروه مپنا (توگا، پرتو، پارس و مکو) بازدید کردند.
در ابتدای این دیدار، فعالیت‌های گروه مپنا در سه حوزه نیرو، نفت و گاز و حمل و نقل ریلی برای حاضران تشریح و برخی از مهم‌ترین پروژه‌ها، دستاوردها و محصولات مپنا معرفی شد.
در ادامه این دیدار، از بخش‌های مختلفِ سالن‌های تولید کارخانجات شرکت‌های مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا)، پره‌توربین مپنا (پرتو) و ژنراتور مپنا (پارس) بازدید صورت گرفت و مهمانان با فرآیند طراحی، ساخت و تولید قطعات و تجهیزات نیروگاهی از قبیل توربین‌های گازی و بادی، پره‌های توربین، ژنراتور و ...آشنا شدند.
این بازدید روز چهارشنبه 25 دی ماه 98 با حضور دکتر علی خاکی صدیق (معاون آموزشی وزیر علوم) و مسئولان و روسای مراکز منتخب پروژه «ارتقای 5 دانشگاه و 5 پژوهشگاه برتر کشور به تراز بین‌المللی» در مجموعه کارخانجات گروه مپنا به انجام رسید.


( ۳ )